Audio

Power Audio – jaki model wybrać?

Power Audio – jaki model wybrać?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli szukasz głośnego i nowoczesnego sprzętu muzycznego, który pomoże Ci w sprawnej organizacji imprez, przeczytaj, czym jest Power Audio i wybierz dla siebie odpowiedni model!

Podstawowe informacje o Power Audio

Power Audio to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju imprezach czy festynach. Składa się z kolumny wyposażonej w kółka bądź w rączkę do przenoszenia, co ułatwia transport, a także z głośników o dużej mocy, dzięki którym wydobywająca się muzyka jest głośna i wyraźna.

Najważniejszą zaletę zestawów Power Audio stanowi prosta obsługa – urządzenia są projektowane w taki sposób, aby można było z nich wygodnie korzystać przy użyciu panelu sterowania, bez konieczności sięgania po pilota, który na dużych wydarzeniach mógłby się zgubić lub zniszczyć.

Krótko mówiąc, Power Audio to sprzęt umożliwiający kompaktową obsługę domówek, festynów, urodzin czy karaoke. Nie wymaga żadnych dodatkowych elementów, co znacznie upraszcza organizację.

Jaki model Power Audio wybrać?

Niska półka – Lin BS111

Głośnik Lin BS111, pomimo swojej stosunkowo niskiej ceny (ok. 300 zł), oferuje zaawansowane ustawienia audio. Wbudowany equalizer dba o to, by na bieżąco dopasowywać balans dźwięku do gatunku muzyki, dzięki czemu nie trzeba się obawiać jej nienaturalnego brzmienia. Urządzenie posiada funkcję karaoke (wejście mikrofonowe), moduł Bluetooth do bezprzewodowego przesyłu audio oraz podświetlenie diodami LED.

Średnia półka – Panasonic SC-UA4E

Model SC-UA4E oferowany przez markę Panasonic wyróżnia się przede wszystkim jakością dźwięku. Ma aż cztery głośniki wysokotonowe i dwa niskotonowe, co gwarantuje uzyskanie głośnego, dynamicznego brzmienia. Obudowa w kształcie trapezu wraz ze strukturą plastra miodu z tyłu urządzenia niweluje drgania – bas jest więc czysty i mocny.

Możliwość podłączenia dwóch mikrofonów urozmaici karaoke, a minimalistyczny, miejski wygląd z niebieskim światłem wpasuje się do każdego wnętrza. Cena: ok. 990 zł.

Wysoka półka – JBL PartyBox 300

Marka JBL zasłynęła ze swoich solidnych i trwałych głośników przenośnych. Nie inaczej jest w przypadku Power Audio JBL PartyBox 300. W oczy rzuca się nowoczesny design urządzenia, które dodatkowo posiada kilka trybów świetlnych, np. pulsowanie do rytmu czy odmierzanie do końca piosenki. Warto zwrócić uwagę również na baterię – JBL PartyBox 300 po 5 godzinach ładowania będzie działał aż 18 godzin! Ten profesjonalny sprzęt posiada funkcję karaoke, Bluetooth, dwa głośniki niskotonowe i trzy wysokotonowe, można do niego podłączyć gitarę. Cena: ok. 1500 zł.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez  021 Mobile Store (@021mobilestore)

Pomyśl o swoich potrzebach

Ilość urządzeń Power Audio na rynku ciągle wzrasta. Przed zakupem zastanów się więc, które funkcje najbardziej Ci się przydadzą – o ile na małą domówkę ze znajomymi wystarczy prosta kolumna z zestawem karaoke, tak na duży festyn czy imprezę miejską lepiej sięgnąć po głośniejszy sprzęt. Sprawdź wymiary, dodatkowe funkcje, wagę i rodzaje wejść (USB, AUX, RCA). Dzięki temu dobierzesz taki model, który na pewno Cię nie zawiedzie i posłuży przez wiele długich lat!

Zdjęcie główne: Marinko Krsmanovic/pexels.com

momneta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*